×

test

ergergerg

3D TURAS DEBESYS JAU ATIDARYTA - Aukščiausia šalies verslo ir poilsio erdvė 175 m aukštyje! SUSISIEKTI DEBESYS Aukščiausia šalies verslo ir poilsio erdvė 175m aukštyje! SUSISIEKTI DEBESYS Aukščiausia šalies verslo ir poilsio erdvė 175m aukštyje! SUSISIEKTI

1. Posėdžių kambarys

Išsinuomokite kraštelį dangaus ir kurkite naujus verslo žemėlapius!
Posėdžių kambario DEBESYS panoraminiai langai atsiveria tiesiai į sostinės tolius ir puikiai tinka įvairiems verslo, vadovų susitikimams, valdybos posėdžiams ar unikaliems mokymams. Jums - laisvai skriejančios mintys ir verslą auginančios idėjos virš debesų, o mums visi žemiškieji organizaciniai rūpesčiai.

 

Daugiau informacijos

Nuomos kaina

€800 / už 8val.
€400 / už 4val.

Vietų skaičius

iki 12 asmenų

Į kainą įskaičiuota

Pakilimo bilietai iki 12 asmenų, pasitikimo kava, LCD ekranas, belaidis internetas, vaizdo sistema, rašomoji lenta.

Papildomos paslaugos

Kavos pertraukėlės, pietūs ir/ar vakarienė, apgyvendinimas poilsio erdvės UPĖS arba MIESTO apartamentuose.

2. Poilsio zona

Geriausios istorijos tos, kurias patiriame patys! Prabanga ir lengvumas, autentiškas dizainas ir pro langus atsiveriantys nepakartojami miesto horizontai. Sveiki atvykę į DEBESIS, išskirtinę vietą Jūsų poilsiui aukščiausiame šalies pastate. Debesyse turime dvejus dviviečius apartamentus. Norinčius pasižvalgyti po ramųjį Vilnių kviečiame į UPĖS apartamentus, kur pro langus atsiveria nepakartojami vaizdai į sostinės senamiestį bei Neries vingį. MIESTO apartamentai nustebins netikėta transformacija vakaro metu, kuomet įsižiebus miesto šviesoms pasijusite esantys įspūdingiausiame naktiniame didmiestyje.

 

Apartamentai

Dveji, ~40 kv.m. dydžio apartamentai - "MIESTAS" ir "UPĖ"

Nuomos kaina

VII-IV €800 | V-VI €960
Šventinėmis dienomis €1300

Vietų skaičius

iki 2 asmenų vienuose apartamentuose

Į kainą įskaičiuota

Pusryčiai į kambarį, kavos aparatas, arbatinukas, mini baras, chalatai ir šlepetės, vonios kosmetika, neribotas lankymasis 170m aukštyje įsikūrusioje apžvalgos aikštelėje "Toliai".

Daugiau informacijos

[email protected] | +370 66 55 00 66

Į VIRŠŲ