×

test

ergergerg

Bilietų įsigijimo ir naudojimo taisyklės

I. Bendra informacija
1. Bilietų pardavimo internetu sistemoje galima įsigyti bilietus į Vilniaus TV bokšto apžvalgos aikštelę (-es) (toliau – ir TVB) ir TVB renginius Lietuvos Respublikoje ir kitose šalyse, kur yra interneto ryšys. Mokėjimai atliekami per mokėjimo sistemą www.paysera.lt. Siūlomi mokėjimo būdai apima daugumą Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugų bei kreditinių kortelių.

II. Bilietų įsigijimo www.bilietai.tvbokstas.lt taisyklės
1. Lankytojas pirkdamas bilietą www.bilietai.tvbokstas.lt, privalo įsitikinti, kad pasirinko reikiamą paslaugos kategoriją ir bilietų kiekį.
2. Perkant bilietus sistemoje vaikų iki 4-erių metų pažymėti nereikia. Vaikai iki 4-erių metų į TVB yra įleidžiami nemokamai kontrolės vietose.
3. Pasirinkus bilietus, lankytojas privalo suvesti duomenis, kurių reikalauja sistema, patikrinti krepšelio informaciją ir įsitikinti, kad ji teisinga, sutikti su TVB  bilietų įsigijimo ir naudojimo sąlygomis, kad apmokėjimas galėtų būti įvykdytas.
4. Pasirinkus nustatymą „Reikalinga sąskaita faktūra“, pagal pateiktus asmens ar įmonės duomenis bus sugeneruota elektroninė sąskaita faktūra. Ji bus atsiųsta lankytojo nurodytu el. paštu kartu su e-bilietais.
5. Mokėjimas vykdomas mokėjimų sistemoje www.paysera.lt.
6. Gavus www.paysera.lt atsakymą apie sėkmingą apmokėjimą, lankytojui išsiunčiami e-bilietai jo nurodytu el. paštu.

III. Bilietų naudojimo taisyklės
1. Lankytojai į TVB apžvalgos aikštelę (-es)  ar į renginį TVB, į kurį patenkama įsigijus bilietą, įleidžiami tik pateikę galiojantį bilietą įsigytą TVB kasoje arba internetinėje svetainėje www.bilietai.tvbokstas.lt.
2. Įsigijęs e-bilietą ir atvykęs į TVB, lankytojas kontrolės vietoje turi pateikti atspausdintą e-bilietą arba e-bilieto QR kodą savo mobiliajame įrenginyje. Lankytojas pats atsakingas už mobilų internetą ir/ar kitus būdus kiekvienam QR kodui atversti.
3. Bilietas galioja tik jame nurodytam apsilankymo tikslui ar renginiui konkrečią datą, laiką ir konkrečiam lankytojų skaičiui. Lankytojas, išėjęs iš TVB antrą kartą su tuo pačiu bilietu nėra įleidžiamas.
4. Jeigu bilietas įsigytas su nuolaida, kontrolės vietoje lankytojas privalo pateikti asmens dokumentą arba kitą teisę į nuolaidą liudijantį dokumentą. Jeigu lankytojas tokio dokumento pateikti negali, lankytojas privalo sumokėti kainos skirtumą TVB kasoje tarp standartinės bilieto kainos ir kainos bilieto su nuolaida.
5. Bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami, išskyrus atvejus, jei apsilankymas buvo negalimas ar renginys neįvyko dėl TVB kaltės.
6. TVB el. parduotuvėje įsigytas bilietas galioja 6 mėn. nuo įsigijimo datos. Bilieto galiojimas gali būti pratęstas, jei lankytojas negalėjo apsilankyti dėl TVB kaltės. Pratęsimo laikotarpį nustato TVB.
8. Jei apsilankymas TVB nebuvo galimas arba renginys neįvyko dėl TVB kaltės:
8.1 kasoje įsigytus bilietus galima grąžinti tik kasoje. Norint atsiimti sumokėtus pinigus, kasoje būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą.
8.2 www.bilietai.tvbokstas.lt įsigytus bilietus galima grąžinti atsiuntus prašymą ir e-bilietą į ekskursijos@telecentras.lt.

 

Į VIRŠŲ