×

test

ergergerg

ERDVĖ JŪSŲ SKONIUI Mėgaukitės ne tik vaizdu, bet ir skoniu! Žiūrėti MENIU
pauksciu takas

Apie Paukščių taką

Restoranas „Paukščių takas“ įsikūręs aukščiausio šalies statinio 19 aukšte, 165 m aukštyje, arba 55 daugiabučio aukšte.  Kavinės staliukai įrengti ant unikalios besusukančios konstrukcijos, kuri apie savo ašį apsisuka per 55 minutes (šiuo metu vykdomi platformos rekonstrukcijos darbai, dėl ko nesisuka pati platforma). “Paukščių tako” lankytojai turi galimybę skanauti patiekalų iš europietiškos virtuvės  meniu.

Vilniaus TV bokšto restoranas „Paukščių takas“ – išskirtinė vieta švęsti asmenines šventes: gimtadienius, krikštynas, jubiliejus, mergvakarius, bernvakarius ir kitas brangias ir svarbias šventes.

Ieškantiems išskirtinumo, TV bokšto „Paukščių takas“ - nepakeičiamas sprendimas.
SVARBU! Norint atvykti į restoraną „Paukščių takas“ privaloma įsigyti pakilimo bilietus.
Dėl grupių apsilankymo ir specialių pasiūlymų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis tel.: +370 5 2525 333 arba el. paštu [email protected]

GERO SKONIO IR GRAŽIAUSIO VAIZDO VIETA

Rinkitės išskirtinumą savo šventei!

RENGINIAI

Vilniaus TV bokštas nekantrauja tapti išskirtine Jūsų šventės vieta, o mūsų kolektyvas dės visas pastangas, kad Jūsų gimtadienis ar vestuvės pelnytų amžiaus renginiu tiek Jums, tiek Jūsų svečiams!

DARBO LAIKAS

Pirmadienis – Sekmadienis
11:00 – 22:00

SVARBU! Paskutinis pakilimo bilietas
parduodamas 20:50 (visomis dienomis)

REZERVACIJA

Rezervuoti staliuką ir sužinoti visą Jums aktualią informaciją galite paskambine tel.: +370 5 2525 333 arba parašę mums el. paštu [email protected]

Į VIRŠŲ