Į Vilniaus TV bokštą – tik su Galimybių pasu

Vilniaus TV bokštas, laikydamasis Lietuvos respublikos Vyriausybės nutarimo, praneša, kad nuo rugpjūčio 16 dienos lankytojai Vilniaus TV bokšto teikiamomis paslaugomis ( restorane „Paukščių takas“, ekskursijos, konferencijos ir kt.)  galės naudotis tik pateikus galimybių pasą.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia:

  • maitinimo įstaigose, kurios pasirinko aptarnauti lankytojus su galimybių pasais, prie vieno staliuko sėdinčių klientų skaičius nebus ribojamas.  Vadinasi, restorane „Paukščių takas“ svečių skaičius prie vieno staliuko nebus ribojamas;
  • maitinimo įstaigose, teikiant paslaugą tik su galimybių pasu, nebebus privalu dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo ir kontroliuoti srautus, tačiau ministerija rekomenduoja ta daryti ir toliau. Vilniaus TV bokštas laikysis ministerijos rekomendacijų ir prašys savo svečių dėvėti veido kaukes, laikytis saugaus atstumo.

 

Vilniaus TV bokštas primena, kad galimybių pasą gali gauti pilną skiepijimo kursą praėję gyventojai, net ir tuo atveju, jeigu kursui buvo panaudotos skirtingos vakcinos.

Taip pat galimybių pasą gali gauti persirgusieji COVID-19 liga, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR ar tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų, vaikai iki 16 metų.

Galimybių pasą galės gauti ir PGR arba serologinį testą atlikę gyventojai. Testus bus privalu atlikti savo lėšomis.

Galimybių pasą galite gaiti čia: https://gpasas.lt/

Vilniaus TV bokštas kviečia visus išlikti sveikiems ir saugoti vieni kitus! Dėl apsilankymo Vilniaus TV bokšte maloniai prašome susisiekti su mumis tel.: 85 2525 333 arba el. paštu: ekskursijos@telecentras.lt