Vilniaus TV bokštui – 40! Fotokonkursas “atsiminimai. dalintis gera”

Prieš 40 metų, 1981 metų sausio 31 dieną Vilniaus televizijos bokštas pirmą kartą pravėrė duris lankytojams. Minint šią garbingą sukaktį Vilniaus TV bokštas kviečia visus galinčius ir norinčius sudalyvauti mūsų organizuojamame lengvai retriškame fotoKONKURSE „atsiminimai. dalintis gera“.

Taigi, apie ką mes čia?

  • Konkurso tikslas – surinkti archyvines Vilniaus TV bokšto foto nuotraukas iš visuomenės, kurios būtų eksponuojamos virtualioje (kol kas) TV bokšto parodoje. Pasibaigus karantinui – Vilniaus TV bokšto patalpose.
  • Foto nuotraukos datuojamos nuo 1981 metų iki dabar.
  • Foto nuotraukose turi būti įamžinti/užfiksuoti vaizdai susiję su Vilniaus TV bokštu. Tinkami bus laikomi pastato fasado, vidaus vaizdai, panoraminiai vaizdai, vaizdai matomi iš pastato vidaus.

SVARBU! Gerbdami ir saugodami Sausio 13-osios įvykių prisiminimus, foto nuotraukos su užfiksuotais vaizdais iš šių įvykių negalės dalyvauti šiame konkurse.

 

  • Jūsų nuotraukų lauksime iki 2021-02-15 dienos (imtinai).
  • Laimėtojai bus skelbiami 2021-02-19 dieną.
  • Nugalėtojų lauks Vilniaus TV bokšto įsteigti prizai 🙂
  • Foto nuotraukos gali būti siunčiamos įprastu paštu arba elektroniniu būdu. Jei siunčiamos paštu, foto nuotraukos turi būti sudėtos į voką ir siunčiami adresu AB Lietuvos radijo ir televizijos centras, Sausio 13-osios g. 10, Vilnius, LT 04347, su prierašu: „Foto konkursui „atsiminimai. dalintis gera““.
  • Siunčiant elektroniniu būdu, foto nuotraukos turi būti .jpg arba .png formatu. Siunčiant daugiau nei 20 MB svorio nuotraukas (-ą), jos turi  būti suarchyvuotos (angl. zipped) viename dokumente. Nuotraukas siųsti el. paštu: l.luneckiene@telecentras.lt

 

SVARBU! Atsižvelgiant į ES bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimus, kartu į voką turite įdėti patvirtinimą apie tai, kad susipažinote su konkurso nuostatais ir sutinkate su jais. Taip pat sutinkate pateikti savo kontaktinę informaciją, kaip nurodyta Priede Nr. 1.

Siunčiant elektroniniu būdu, laiško žinutėje turi būti parašyta: PATVIRTINU, kad susipažinau su fotokonkurso „„atsiminimai. dalintis gera““ nuostatais ir sutinku su jais. Taip pat sutinku AB Lietuvos radijo ir televizijos centrui pateikti savo  kontaktinius duomenis, kurie pateikti nuostatų Priede Nr. 1.

 

DALINKIMĖS savo prisiminimais! Ir džiaugsmas taps dvigubai didesnis 🙂

 

Konkurso nuostatus ir Priedą Nr.1 (kontaktinei informacijai užpildyti) galite parsisiųsti paspaudę mygtuką „Parsisiųsti“ esantį žemiau.